Готичний стиль

Багато хто вважає, що готика, не сумісна з затишком. Галерея Вілтон-Хауса — прекрасний приклад створення «затишної» готики.
Готичний стильЖиття стало спокійніше, закони більш передбачувані. Кінець XVII століття, а особливо XVIII століття в Англії називають «золотим століттям» населення багатіє, розвивається середній клас. Королівські наближені і весь вищий світ втомилися від воєн і з задоволенням займаються покровительством мистецтва, театру, літератури. Саме тому в області архітектури став особливо популярний класицизм — архітектурний стиль, що йде корінням в періоди світанку грецької, а потім і римської цивілізації. Цей стиль в усі відносно благополучні часи історії використовувався для будівництва палаців для вищого класу. Готичний стильЗгадаймо, що і в російській історії класицизм був особливо запитаний у «золотий» період правління Катерини Великої. Цей стиль енергетично дуже відповідає атмосфері респектабельності, прихильності до традицій. Зовнішність таких будинків розкішний, але не вичурен, він як би підкреслює соціальний статус, високий культурний і освітній рівень власників.
Меблі гарного будинку повинна відповідати статусу свого власника. Унікальний книжкову шафу, розташований у «великій курильній кімнаті» Вілтон-Хауса, виготовлений знаменитим Томасом Чіпендейлом в 1750 році.

Архітектура Англії та Греції ©2010-2015